نحوه صحیح ارتباط زن و شوهر

توصیه به زنان

توصیه به همسران

راه های پیشنهادی که به زنان ومردان در این دو بخش می شود راه هایی خیلی ساده آسان و عملی است که با فرهنگ و خلق و خوی ما ایرانیان هماهنگ است . اغلب زنان و مردانی که به دنبال توصیه کتاب های ترجمه شده رفته اند متاسفانه نه تنها باری از دوششان برداشته نشده بلکه به علت عدم همخوانی با فرهنگ زن ومرد ایرانی مشکلاتی نیز برایشان به وجود آمده که اغلب منجر به جدایی هم شده است.

توصیه به زنان

عشق قوی ترین است زیرا در یک لحظه بر قلب مغز و جسم حمله می کند.

(ولتر)برای اینکه زن و مرد در قلب یک دیگر قرار گیرند باید هر کدام گام هایی بردارند.

درمورد هر کدام از پیشنهادات خوب بیندیشید و سعی کنید آنها را به تدریج به کار ببرید .

سپس به انتظار نتایج طولانی مدت آن بیندیشید .هرگز نگویید اکون که من اینطور بودم و این کارهارا انجام دادم چرا از خود واکنشی انجام نمیدهد.

گفتن این حرف ها ارزش کار شما را پایین می آورد.

شما به رویه خود ادامه دهید سرانجام او هم به فکر جبران خواهد افتاد

نادیده گرفتن بدی ها

همه مردان در دوران کودکی مادری داشتند که همه بدی های آن ها را نادیده میگرفت.اگر زنی بتواند بدی های همسرش را نادیده بگیرد آَن مرد اورا به اندازه مادرش دوست خواهد داشت.

یک زن خوب

مهم ترین امتیازی که مردان جوان در دختران جستجو میکنند چیست

ابتدا صداقت و دیگری سازگاری اگر صداقت وجود داشته باشد وفای به عهد نظم و مسولیت پذیری را به دنبال خواهد داشت . هنگامی که دختری سازگار بود و با کم و زیاد مرد ساخت رفیق راه او خواهدشد.

آویزان شدن

زنانی که به جز عوض کردن کانال های تلویزیونی ، ورق زدن نشریه ها و گرفتن تماس تلفنی با دوستان سرگرمی و مشغله دیگری ندارند طبیعی است که آویزان شوهرشان شوند و مدام از او بپرسند (کجا بودی یا چرا دیر کردی چرا تلفن نکردی)هدفمندتر شوید تا اینگونه نیازهایتان کمتر شود.

انتظارات مردان

مردها از همسرشان چه انتظاراتی دارند

مردها گاهی خیلی پرتوقع هستند به عنوان مثال از همسرشان انتظار دارند که گاهی کدبانویی نمونه زمانی همسری وفادار و موقعی معشوقه ای دلربا باشد. گاهی نیز مدیر روابط عمومی او باشد و سرانجام درنقش مادری مهربان ظاهرشود. نمی دانم آیا مردها نیز حاضرند همه این نقش ها را با اندکی تفاوت برای همسرشان ایفا کنند

امیدوارم چنین باشد ولی شما خانم محترم اگرهمه این شایستگی را داشته باشید باید بدانید که زنی کامل هستید.

بهترین فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان

طنازی

طنازی ذاتی با تقلیدهای ناشیانه متفاوت است .طناز با درایت بهترازاداواصول های فرنگی مآب است.شاید سادگی بهترین طرز دلربایی باشد.

قهرشیک

وقتی از دست همسرتان عصبانی هستید واورامقصر می دانید با او قهرشیک بکنید یعنی سکوتی موقرانه داشته باشید ولی از انجام کارها برای او کوتاهی نکنید .دراین صورت او فرصت اندیشیدن پیدا می کند.

بی اعتنایی به همسر

وقتی همسرتان با شوق وذوق حرف هایش را با شما در میان می گذارد و شما را درجریان موفقیت هایش قرار می دهد با سردی وبی تفاوتی با او برخورد نکنید زیرا در اینصورت او برای پیدا کردن گوش شنوا به به و چهچه شنیدن به دنبال آشیانه جدیدی خواهد گشت.

 

غرغرکردن زن

با غرغرکردن بداخلاقی و دلخوری فقط همسر خود را فراری می دهید. خانه محل آسایش و آرامش است . به جای اینکه خطا هایش را به رخ بکشید از کارهای خوب او تعریف کنید

خانم معلم

مردان از زنانی که درنقش معلم ظاهر می شوند گریزان هستند لطفا معلم اخلاق نشوید که در اینصورت عشق و علاقه رنگ میبازد. مذاکره اصولی با اندرزهای تکراری که گاهی با ملامت همراه است تفاوت دارد.

مردها وآناناس

میگویند( مردها مانند آناناس ظاهری خشن ولی درونی نرم ولطیف دارند)بنابراین نباید آنها را به احساسی نبودن متهم کرد.به علت رفتاری که درکودکی با آنها شده است یاد گرفته اند که احساسات شان را بروز ندهند.

عشق تنها مرضی است که بیمار از آن لذت می برد.

 

نکات مهم این مقاله : بهترین دکتر متخصص مغز و اعصاب

روانپزشکی

روانشناسی ، رشته روانشناسی ، روانپزشک ، رشته روانپزشکی

بهترین فوق تخصص مغز واعصاب کودکان

رابطه زن و مرد

 

 

دکتر مهران آقامحمدپور بهترین فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان

0 نظر

پاسخ دهید

Want to join the discussion?
حس پشتیبانی حرفه ای!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *