توصیه های بهداشتی برای مردان

توصیه به مردان

تنها وجود زنان است که به این زندگی سراسر ملال قدر و منزلتی می دهد .اگر زن در جهان وجود نداشت زندگی تحمل ناپذیر بود .(آناتول فرانس)

همانطور که برای حضور درقلب همسر برای زنان تکالیفی معین کردم برای شمامردان محترم نیز پیشناهاداتی دارم.امیوارم به بهانه کارزیاد وقت نداشتن و غیره خواندن آن را فراموش نکنید که پشیمانی سودی ندارد.

بهترین فوق تخصص مغز و اعصاب

یک مرد خوب

دختران جوان به دنبال چه امتیازهایی درمردان می گردند.صداقت و هدفمندی

مردی هدفمند است که می داند چه چیزی را می خواهد و می داند آن چیز را چگونه بدست بیاورد. سپس اگر به این دو امتیاز برجسته اخلاق خوب را نیز اضافه کنیم درآن صورت است که زن ومرد به سه رسالت مهم یک ازدواج یعنی کامیابی شادابی و حفظ ارزش ها پی خواهند برد.

مقالات تخصصی مغز و اعصاب

بهترین فوق تخصص مغز و اعصاب

بگو(دوستت دارم)

حضرت محمد (ص)می فرمایند :(اگر مردی به همسرش بگوید دوستت دارم تا ابد در خاطر او خواهد ماند )بیشتر زوج ها به خصوص مردها که مغرورترند علاقه خویش را به همسرشان ابراز نمیکنند وبه اصطلاح زبان دل را بکار نمیگیرند.هرچندآنها احساس میکنند که همسرشان را دوست دارند ولی دربروز علاقه شان خساست به خرج می دهند واز کاربرد و تاثیر عمیق این کلام دلنشین و کوتاه بهره ای نمیبرند.

آگاهانه و بالغانه

زنان نیمی از بشریت اند اگر آگاهانه وهوشیارانه با خود برخورد کنند واز اعمال احساسی جنجالی بپرهیزند به طور قطع می توانند نقش اساسی وتوانایی های خود را بروز دهند.زنان را باور کنید و به آنها فرصت شکوفایی وبالندگی بدهید تا زندگی شما بهتر وزیباتر شود.

هنگامی که زنی حرفی میزند چه منظوری دارد

وقتی او حرف میزند نیاز به همدلی و همدردی دارد .زنان درهنگام حرف زدن به راه حل های خود می رسند. مردهایی که گوش شنوا دارند بسیار زیرکند زیرا برای خشنوی همسرشان بهای کمتری میپردازند .

ارتباط کلامی

زن ها تمایل دارند مرتب از این طرف و آن طرف حرف بزنند زیرا آنها به ارتباط کلامی که رنگ عاطفی داشته باشد علاقمند هستند.زنانی که بار عاطفی را به دوش می کشند نیاز دارند که حالت های روحی وروانی خود را بیان کنند .به این نوع کارها برچسب پرحرفی نزنید.

بدبینی

مرد بدبین وشکاک نه تنها به خود ظلم میکند بلکه به همسرش نیز جفا روا می دارد.

باید پذیرفت که زنان برای حفظ آبرو یا ترس ازشوهرنیست که وفا دارند آنها به خاطر احترامی که برای جسم و روح خود قاعل هستند جز همسر خویش به کس دیگری نمی اندیشند

 

 

آقای محترم

انرژی خود رادرخدمت اقتصاد خانواده و بالندگی زندگی تان به کار بگیرید.

آن را به نیروی مهارنشده ای تبدیل نکنیدزیرا دراین صورت همسر تحقیر شده شما هرگز شمارانخواهد بخشید .مردان مقتدر کسانی هستند که صلابت وقدرت خودرا باظرافت به کار می گیرند.

مچ گیری

شما که قبل از ازدواج (دردوران نامزدی)گاهی هدیه کوچکی برای همسر آیندهتان میخریدید اکنون چرا این کاررافراموش کرده اید .هدیه ای مانند یک شاخه گل یک ساعت یا یک کتاب خوب معجزه میکند.ازهدیه دادن طفره نروید که شادابی زندگی به رعایت همین نکات کوچک است.

آرایش زنان

زن وآرایش دویار جدانشدنی هستند .زنان آرایش را دوست دارند .آرایش کردن برای آنها یک لذت است.بنابراین نباید این لذت را از آنها گرفت.شاید کلام امام صادق (ع)همه چیزراروشن کند .ایشان می فرمایند :((درفرصت های مناسب از اظهار عشق و زیبا کردن خود درنظر شوهرتان هرگز نپرهیزید ).

عزت نفس

آقای محترم شما می توانید با حرف های امید بخش و تقویت کننده روح وروان همسرت را شادوعزت نفس اورابالا ببرید .همسر قوی واز نظرروحی سالم بیشتر می تواند برای رسیدن شما به سعادت کمک کند. زیبایی زنان چشم را لذت می بخشد اما زیبایی اخلاق روح را نوازش می دهد.

 

 

دکتر مهران آقامحمدپور بهترین فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان

0 نظر

پاسخ دهید

Want to join the discussion?
حس پشتیبانی حرفه ای!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *