کجای مرغ ضرر دارد

خانم ها این قسمت مرغ را نخورید

مرغ های صنعتی که با هورمون رشد پیدا می کنند دارای مقادیر زیادی چربی بخصوص در قسمت بال هستند لذا توصیه می شود همه افراد به خصوص خانم ها از مرغ های هورمونی بخصوص بال مرغ استفاده نکنند زیرا چربی های مرغ های هورمونی در تحریک رشد کیست های پستان تاثیر گذار هستند.

کیست های پستان دو نوع ساده و کمپلکس دارند کیست های ساده دیواره صافی دارند و داخل آنها مایع زلالی وجود دارد بیشتر خانم ها دچار این نوع کیست می شوند که بی خطر است و بیمار فقط باید تحت مراقبت باشد.

کیست های سینه معمولا مشکل بسیار حاد پاتولوژیک به حساب نمی ایند زیرا این کیست ها با تغییرات قائدگی دچارتغییراتی از نظر تعداد و اندازه می شوند و درد و احساس ناراحتی برای خانم ها به وجود می آورند در این حالت سینه ها دردناک و متورم می شوند  کیست سینه به طور طبیعی با یک سری جریان  ها از جمله داروهای هورمونی با مقدار زیاد خوردن هر نوع چربی محرک های کیست سینه مانند فلفل کافئین شکلات و قهوه تشدید می شوند  و درد را افزایش میدهند.

مرغ های صنعتی که با هورمون رشد پیدا می کنند دارای مقادیر زیادی چربی در قسمت بال هستند اگرچه بال مرغ لذیذ ترین قسمت آن است اما از نظر سلامتی بدترین قسمت آن به حساب می آید زیرا چربی در این قسمت تجمع پیدا می کند توصیه می شود همه به خصوص خانم ها چه به صورت کباب شده و چه به صورت پخته شده در غذا استفاده نکنند  زیرا چربی مرغ های هورمونی در تحریک کیست های چستان تاثیرگذار هستند  بنابراین تغییرات فایبرکیستیک که اکثرا خوش خیم هستند با کمتر شدن مصرف چربی کاهش پیدا میکنند.

بهترین متخصص مغز و اعصاب کودکان

خانم ها میتوانند با مصرف مرغ های سبز که به سبب جوان بودن  کاهش مصرف دارو و مدت کم پرورش از کیفیت بالاتری نسبت به مرغ های معمولی برخوردارند و همچنین با افزایش خوردن مایعات و مواد قندی از کیستیک شدن سینه ها جلوگیری کنند.

 

 

 

دکتر مهران آقامحمدپور بهترین فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان

0 نظر

پاسخ دهید

Want to join the discussion?
حس پشتیبانی حرفه ای!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *